| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 22 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | RHU85W |
| VIN | WBS1J3109M7G84914 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2979 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 280 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2010 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4461 mm |
| Laius | 1871 mm |
| Kõrgus | 1414 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Lagerbil - finns för omgående leverans! BMW M2 CS Fordonsskatt; 3154 kr/år 1:a gången i trafik; 2020-10-13 BMW Premium Selection-certifierad med 12månaders garanti. Fullständig BMW-servicehistorik och noggrant genomgången enligt BMW:s kvalitetskontroll. Vi erbjuder förmånlig finansiering via vår samarbetspartner BMW Finans, Billån fr. 9 845 kr/mån, räknat på 20% kontantinsats, 36 månader avbetalning samt 50% restvärde. (Ränta 6,45%) Har du ett inbyte? -inga problem, vi hanterar alla typer av inbyten. Varmt Välkommen att kontakta oss för mer information eller visning! 040-243750
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.