| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kabriolett |
| Aasta | 1983 |
| Läbisõit | 317 147 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Kuldne |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 60NKN |
| VIN | WDBBA45A7DB027204 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3793 cm³ |
|---|---|
| 3.8 l | |
| Võimsus | 150 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1875 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1657 kg |
| Kandevõime | 218 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2470 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4550 mm |
| Laius | 1790 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Teostatud tööd: Esimeste õõtshoobade vahetus Uued esipidurid Taga parem rattalaager Termostaat, veepump Stabilisaatori otsad, keskmine ja vasak roolivarras, rooliotsad Õlivahetus Uued salongivaibad Lävepaku kummid Soft top tagumine tihend Tagaluugi kroomliist Soft top Tagatuli Ukselingid Ülevärv ja plekitööd Pidurituli Kütusepaak keevitatud Tegemist on komisjonimüügis oleva sõidukiga. Palume vaatamine eelnevalt kokku leppida.
| Müüja | Aasta Auto Approved |
|---|---|
| Aadress | Sepa 24B, Tartu 50113 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | approved.aastaauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.