| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 175 798 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 084TNH |
| VIN | SALYA2BK0JA700390 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 221 kW |
| Tippkiirus | 241 km/h |
| CO2 | 167 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.4 l/100km |
| • Maanteel | 5.8 l/100km |
| • Keskmine | 6.4 l/100km |
| Täismass | 2610 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2029 kg |
| Kandevõime | 581 kg |
| Piduriga haagis | 2500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2874 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4797 mm |
| Laius | 1930 mm |
| Kõrgus | 1665 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Aasta Auto Approved autodega on võimalik tutvuda meie müügihallis aadressil Sepa 24B, Tartu. Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. Hooldusajalugu on leitav siit: https://osh.landrover.com/service-history
| Müüja | Aasta Auto Approved |
|---|---|
| Aadress | Sepa 24B, Tartu 50113 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | approved.aastaauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.