| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 7 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 814VZW |
| VIN | JTDKBABB40A538718 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1490 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 68 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 103 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1288 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4172 mm |
| Laius | 1765 mm |
| Kõrgus | 1595 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Toyota Approved 24-kuuline garantii, 24-kuuline maanteeabi, 44 punkti tehniline kontroll Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
| Müüja | Elke Rakvere |
|---|---|
| Aadress | Narva tn, 25, Rakvere 44311 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | elke.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.