| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 61 157 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 712DBV |
| VIN | WV1ZZZSYZJ9015467 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 130 kW |
| Tippkiirus | 165 km/h |
| CO2 | 234 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.1 l/100km |
| • Maanteel | 8.3 l/100km |
| • Keskmine | 8.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2532 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 6836 mm |
| Laius | 2040 mm |
| Kõrgus | 2590 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.