| Ăśldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| KeretĂĽĂĽp | Pikap |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 81 890 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | JMJ39G |
| VIN | 1C6SRFHTXLN317718 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee   lkf.ee |
| Maht | 5654 cmÂł |
|---|---|
| Võimsus | 290 kW |
| Tippkiirus | 173 km/h |
| CO2 | - |
| KĂĽtus | Bensiin |
|---|---|
| KĂĽtusekulu | |
|  •  Linnas | - |
|  •  Maanteel | - |
|  •  Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| TĂĽhimass | 3500 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 6050 mm |
| Laius | 2050 mm |
| Kõrgus | 1950 mm |
| MĂĽĂĽja | Ideal Auto |
|---|---|
| Aadress | Peterburi tee 47c, Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | idealauto.ee |
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.