| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 10 100 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | JLW99F |
| VIN | WBA11EE07S5243959 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2075 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4500 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1642 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M sportexteriör -M sportinteriör -Adaptivt M-chassi -M läderratt -M takreling Shadow Line -Högglans Shadow Line -Antracit innertak -Sportstolar -Aluminium Hexacube interiörlist -19" M lättmetallfälgar dubbel-eker 838M Komfort & interiör -Rattvärme -Sätesvärme fram (förare/passagerare) -Lyxigare instrumentpanel -Solskyddsglas (tonade rutor) -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Varningstriangel & första hjälpen-kit -Kallklimatsversion Exteriör & belysning -M takreling (Shadow Line) -Tonade rutor Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -Större bränsletank -AGM-batteri Assistans & säkerhet -Active Guard -Parkeringsassistans -Larm -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -eSIM (uppkopplad bil) -Nödsamtal (eCall) Övrigt -Dragkrok -Låsbara hjulbultar Finansiering från 5 095:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.