| Ăśldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| KeretĂĽĂĽp | Sedaan |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 159 848 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WBA21AX02NFM05876 Kontrolli |
| Maht | 2 l |
|---|---|
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| KĂĽtus | Diisel |
|---|---|
| KĂĽtusekulu | |
|  •  Linnas | - |
|  •  Maanteel | - |
|  •  Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| TĂĽhimass | - |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4783 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1442 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.