Sõidukil on kehtiv garantii (24.02.2028)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 42 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 533HJG |
| VIN | W1K6F3BB2PA219156 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2925 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 181 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2177 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5210 mm |
| Laius | 1954 mm |
| Kõrgus | 1504 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Garantii kuni 2028. - Tehasegarantii on kehtiv kuni 24.02.2028 - Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu lisandub hinnale. - Sõidukit saab näha Premium Select Salongis aadressil Pirni 1, Tallinn
| Müüja | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Aadress | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | auto100premium.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.