| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 75 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 816VKD |
| VIN | YV1XZK9VCM2562361 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 145 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 147 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.3 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.5 l/100km |
| Täismass | 2280 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1839 kg |
| Kandevõime | 441 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2702 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4425 mm |
| Laius | 1873 mm |
| Kõrgus | 1632 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu.
| Müüja | Audi Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.