| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 107 667 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 683TJS |
| VIN | JTMW23FV90D046721 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2487 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 131 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.0 l/100km |
| • Maanteel | 4.8 l/100km |
| • Keskmine | 5.7 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1695 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4600 mm |
| Laius | 1855 mm |
| Kõrgus | 1685 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
REG TASU TASUTUD! Ostetud ja hooldatud Amserv Pärnus! Teostatud ostueelne põhjalik tehniline ja visuaalne kontroll! Viimane korraline hooldus teostatud 15.12.2025/100126km. Toyota Approved Garantii! Kaasa lamellrehvid. Registreerimistasu on eelnevalt juba tasutud!
| Müüja | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.