| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 136 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 464NPY |
| VIN | WAUZZZ4M2MD018915 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2967 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 241 km/h |
| CO2 | 198 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.1 l/100km |
| • Maanteel | 6.7 l/100km |
| • Keskmine | 7.6 l/100km |
| Täismass | 2850 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2195 kg |
| Kandevõime | 655 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2999 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5064 mm |
| Laius | 1970 mm |
| Kõrgus | 1666 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Sõiduk 464NPY (WAUZZZ4M2MD018915) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole LKF-i andmetel osalenud liikluskindlustuse juhtumis. Mootorsõiduki registreerimistasu 2 734.40 eurot ei sisaldu müügihinnas. KOMISJONIMÜÜK.
| Müüja | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.