| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 80 410 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | LWA14Z |
| VIN | WBA71CY00PFP46616 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2405 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4713 mm |
| Laius | 1827 mm |
| Kõrgus | 1442 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -Sport Boost-funktion -BMW M lättmetallfälgar dubbelspoke 848M -Sportautomat med växelpaddlar -M läderratt -M aerodynamikpaket -M takrails Shadow Line -High Gloss Shadow Line -M Shadow Line utökat utförande -Antracit innertak -Sportstolar Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Solskyddsglas -Inner-/ytterbackspeglar automatiskt avbländbara -Automatisk avbländbar innerbackspegel -Svankstöd för förarstol -Justerbart ryggstödsbredd för förarstol -Förvaringspaket -Stolsvärme fram -Aluminium Rhombicle interiörlister -Ambient interiörbelysning -Klimatautomatik -Fällbara nackstöd bak Exteriör & belysning -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Däcktrycksövervakning -Laddkabel (Mode 2) -Akustiskt fotgängarskydd -Svensk km/h-mätare -Kallklimatsversion -70 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard Plus -Parkeringsassistanssystem -Farthållare med bromsfunktion -Passagerarairbag avstängningsbar -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Låsbara hjulbultar -Varningstriangel & första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -BMW Live Operating Area Plus -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Comfort Telephony med utökad smartphone-integration -Teleservices -Lagstadgat nödsamtal -DAB-radio -Infotainmentstyrning Årlig skatt 360:- Finansiering från :- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.