| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 20 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 704SHG |
| VIN | WAUZZZF21RN036867 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 195 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Pistikhübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2650 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2212 kg |
| Kandevõime | 438 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2931 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4975 mm |
| Laius | 1908 mm |
| Kõrgus | 1413 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vehicle booked until 27.06.2026
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2029; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 18.06.2030 / 100 000 km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; NB! Tegemist on Audi Tallinna esindus sõidukiga, vaatamiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida! Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km. Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu. Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!; broneeritud
| Müüja | Audi Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.