| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 104 383 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 689SLH |
| VIN | JTJBJRBZ605013194 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 114 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.3 l/100km |
| • Maanteel | 5.7 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1889 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4640 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1645 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Tehniliselt kontrollitud! Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 1457,60euri! Lexus Relax garantii kuni 10-aastasele sõidukile!
| Müüja | Amserv Tähe |
|---|---|
| Aadress | Ringtee 31, Ringtee, Tartu, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.