| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 77 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 849TMB |
| VIN | VNKKJ3D300A378753 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1329 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Võimsus | 73 kW |
| Tippkiirus | 175 km/h |
| CO2 | 114 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.2 l/100km |
| • Maanteel | 4.2 l/100km |
| • Keskmine | 4.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1125 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 3950 mm |
| Laius | 1695 mm |
| Kõrgus | 1510 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
TOYOTA APPROVED 2-AASTANE GARANTII Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 356,70euri
| Müüja | Amserv Tähe |
|---|---|
| Aadress | Ringtee 31, Ringtee, Tartu, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.