| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 1 075 776 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Kollane |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 097MJG |
| VIN | XLRAE75PC0E964453 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 9186 cm³ |
|---|---|
| 9.2 l | |
| Võimsus | 265 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 18000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 8555 kg |
| Kandevõime | 9445 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 5400 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9400 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 3750 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Veokile teostatud uus ülevaatus ja korraline hooldus.
| Müüja | Veho Väo esindus |
|---|---|
| Aadress | Tooma 2, 13816 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | veho.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.