| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 158 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 950FTF |
| VIN | WBAVJ51050LP62475 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 195 kW |
| Tippkiirus | 240 km/h |
| CO2 | 156 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.8 l/100km |
| • Maanteel | 5.5 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1895 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4752 mm |
| Laius | 1918 mm |
| Kõrgus | 1621 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.