| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 18 560 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV1ZZK5V3R2136695 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2 l |
|---|---|
| Jauda | 145 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | - |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4787 mm |
| Platums | 1850 mm |
| Augstums | 1499 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | United Motors Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.