| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Autobuss |
| Virsbūves tips | Autobuss |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 637 244 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WAGP06ZZ0GT023435 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 371 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 27500 kg |
|---|---|
| Svars | 18920 kg |
| Celtspēja | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 14000 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 4000 mm |
| Gultasvietas | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: Neoplan Model: SKYLINER L Seats: 77 + 1 Year: 07.2016 Mileage: 637244 km VIN .... T023435 Wheel formula: 6x2*4 WB: 6700 mm Engine: M51400 - D2676 371 kW / Euro 6 Gearbox: Automatic Suspension: air Dimensions: L/W/H: 14000 mm / 2550 mm / 4000 mm Masses: empty/full: 18920 kg / 27500 kg 77 SEATS / AC / AUXILIARY HEATING / WC
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.