| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 432 112 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2XT40G2GA788347 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 375 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 36000 kg |
|---|---|
| Svars | 17273 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 3900 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 9699 mm |
| Platums | 2600 mm |
| Augstums | 3670 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 5992 mm |
| Platums | 2514 mm |
| Augstums | 1018 mm |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: VOLVO Model: FM 500 Structure: crane + tipper ( Hiab 144E-5 - 9010 PTO hours / boom 15 m / 720 kg - box L=5992 mm / W=2514 mm / H=1018 mm ) Year: 06.2016 Mileage: 432112 km VIN: ... A788347 Wheel formula: 8x4*4 WB: 3900 mm Engine: D13K500 VEB+ 375 Kw / 500 Hp / Euro 6 Gearbox: I-Shift ( AT2612E ) Suspension: air / air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 9699 mm / 2600 mm / 3670 mm Masses: full/empty: 36000 kg / 17273 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.