| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Puspiekabe |
| Gads | 2024 |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | 338YPH |
| VIN | VAVJS1345RH534310 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Pilna masa | 45000 kg |
|---|---|
| Svars | 7600 kg |
| Celtspēja | 37400 kg |
| Asis | 3 |
| Riteņu bāze | 6480 mm |
| Garums | 14040 mm |
|---|---|
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 4000 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
-
| Pārdevējs | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.