| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 175 700 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 014MSL |
| VIN | ZCFC135D205291927 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 132 kW |
| Maksimālais ātrums | 160 km/h |
| CO2 | 218 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 9.4 l/100km |
| • Vidējais | 8.3 l/100km |
| Pilna masa | 3500 kg |
|---|---|
| Svars | 2605 kg |
| Celtspēja | 895 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 4100 mm |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 7128 mm |
| Platums | 2010 mm |
| Augstums | 2860 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
-
| Pārdevējs | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.