| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Autobuss |
| Virsbūves tips | Autobuss |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 1 225 152 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV3R6R627CA155714 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | - |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 17950 kg |
|---|---|
| Svars | 12480 kg |
| Celtspēja | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 13097 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 3300 mm |
| Gultasvietas | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: VOLVO Model: B7RLE 8900 Seats: 48 seats + 28 standing Year: 06.2012 Mileage: 1225152 km VIN: ....A155714 Wheel formula: 4x2 Engine: 213 Kw / 299 Hp / Euro 5 Gearbox: Automatic Suspension: air Dimensions: L/W/H: 13097 mm / 2550 mm / 3300 mm Masses: full/empty: 17950 kg / 12480 kg AC / AUXILIARY HEATER
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.