| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 341 730 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2AG30C5CA724220 Pārbaudīt |
| Tilpums | 12777 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 373 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 32000 kg |
|---|---|
| Svars | 16800 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 5200 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 8500 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 4000 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
For more visit also our website www.engerosotepaa.ee Automatic gearbox Total weight 32000 kg. Empty weight 16800 kg. Full air suspension 8x2/4 1. 2. and 4. axle are steering Euro 5 Box inside 5900-2400-1100 mm. Tyres leftover 60/80/80/80% Trailer hook HIAB XP.20SL56 HOOKLIFT ( 2011 y.) HIAB211 EP-5 HIPRO ( 2010 y.) AC www.engeros.ee Priit Palatu +372 51 212 74 – EST,ENG,RUS,GER Margus Piigli +372 51 603 15 – EST,ENG,RUS,GER Valdur Rootsma +372 51 365 26 - EST,ENG,RUS,FIN Juhan Rootsma +372 53 418 192 – EST,ENG,RUS,NOR,SWE Rolf-Otto Rootsma +372 59 068 972 – EST,ENG Keio Kütt +372 53 269 054 – EST,ENG
| Pārdevējs | Engeros Otepää |
|---|---|
| Adrese | Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Vatu, 67301 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.