
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2013 |
| Odometrs | 142 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 409TFA |
| VIN | WDB4633461X214097 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.0 l |
|---|---|
| Jauda | 155 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 9.8 l/100km |
| • Vidējais | 11.2 l/100km |
| Pilna masa | 3200 kg |
|---|---|
| Svars | 2570 kg |
| Celtspēja | 630 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2850 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4769 mm |
| Platums | 1855 mm |
| Augstums | 1949 mm |
; Eestis arvel; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz G350d on stiilne ja mitmekülgne maastur, mille 3.0-liitrine kuuesilindriline diiselmootor tagab muljetavaldava jõudluse ja tõhusa kütusekasutuse. Selle ikooniline disain, robustne konstruktsioon ja tipptasemel mugavusfunktsioonid teevad sellest ideaalse sõiduki nii linnasõitudeks kui ka seiklusteks maastikul. Ostetud uuena Saksamaa esindusest. Üks omanik, esinduse ajalooga. Täielik hooldusajalugu: - 11.2014 / 13 359 km - 07.2015 / 26 811 km - 10.2015 / 40 018 km - 05.2016 / 54 219 km - 09.2016 / 68 677 km - 10.2017 / 99 291 km - 05.2018 / 114 046 km - 11.2018 / 128 120 km - 12.2019 / 134 110 km - 03.2021 / 137 153 km Autoga kaasa 2 komplekti rattaid: - 20" velgedel suverehvid - 18" velgedel talverehvid (lamell) Sõiduk on osalenud kindlustusjuhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.