| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2011 |
| Odometrs | 581 013 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2AP90D4BA704485 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 515 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 31000 kg |
|---|---|
| Svars | 11055 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 3200 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 7090 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: VOLVO Model: FH 16 700 Structure: tractor Year: 03.2011 Mileage: 581013 km VIN: ... A704485 Wheel formula: 6x4 WB: 3200 mm Engine: D16G700 515 Kw / 700 Hp / Euro 5 Gearbox: I-Shift ( ATO3112D ) + retarder Suspension: air / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 7090 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 31000 kg / 11055 kg Fuel tank: 700 l GLOBE XL / HYDRAULICS / RETARDER
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.