| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 222 700 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | SAJAC01KXFDU42427 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2179 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 147 kW |
| Maksimālais ātrums | 214 km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.7 l/100km |
| • Vidējais | 5.2 l/100km |
| Pilna masa | 2390 kg |
|---|---|
| Svars | 1953 kg |
| Celtspēja | 437 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1850 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2909 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4966 mm |
| Platums | 1877 mm |
| Augstums | 1511 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS AUTO! VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 197 EURI! REGISTREERIMINE HINNAS!
| Pārdevējs | Mobilstar (delfigrupp@gmail.com) |
|---|---|
| Adrese | Turu 39c, Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mobilstar.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.