| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2011 |
| Odometrs | 232 200 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 600TOM |
| VIN | WDD2211831A419111 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 190 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 193 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 80 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.8 l/100km |
| • Vidējais | 7.3 l/100km |
| Pilna masa | 2710 kg |
|---|---|
| Svars | 2130 kg |
| Celtspēja | 580 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3165 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5262 mm |
| Platums | 1871 mm |
| Augstums | 1478 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Mobilstar (delfigrupp@gmail.com) |
|---|---|
| Adrese | Turu 39c, Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mobilstar.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.