| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 229 800 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | JMZGJ621651187594 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2191 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 211 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 50 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.4 l/100km |
| • Vidējais | 3.9 l/100km |
| Pilna masa | 2055 kg |
|---|---|
| Svars | 1520 kg |
| Celtspēja | 535 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 730 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2830 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4865 mm |
| Platums | 1840 mm |
| Augstums | 1450 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS AUTO! VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 92 EURI! REGISTREERIMINE HINNAS!
| Pārdevējs | Mobilstar (delfigrupp@gmail.com) |
|---|---|
| Adrese | Turu 39c, Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mobilstar.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.