| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 55 280 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 555XMV |
| VIN | TMBAP7NX4MY135195 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 999 cm³ |
|---|---|
| 1.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 81 kW |
| Maksimālais ātrums | 208 km/h |
| CO2 | 117 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.4 l/100km |
| • Vidējais | 5.1 l/100km |
| Pilna masa | 1808 kg |
|---|---|
| Svars | 1340 kg |
| Celtspēja | 468 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 650 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2669 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4689 mm |
| Platums | 1829 mm |
| Augstums | 1486 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Sõiduk SKODA OCTAVIA (555XMV) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis Aastamaks 50 € Registreerimistasu 530,25 €
| Pārdevējs | Aasta Auto |
|---|---|
| Adrese | Sepa 24a, Tartu 50113 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | aastaauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.