| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 70 200 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 004AIT |
| VIN | TMBJH7NX4NY070573 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | 214 km/h |
| CO2 | 106 g/km |
| Degviela | Benzīns + CNG |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 5.3 l/100km |
| Pilna masa | 1891 kg |
|---|---|
| Svars | 1486 kg |
| Celtspēja | 405 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 730 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2672 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4748 mm |
| Platums | 1829 mm |
| Augstums | 1478 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto on uuena Eestist ostetud ja hooldatud ainult tehases. Sõiduk SKODA OCTAVIA (004AIT) on osalenud kindlustusjuhtumis. Tagastange sai parklas kahjustada ja vahetati välja esinduses. Garantii kehtib 100 000km või kuni 13.04.2027 Sõiduk ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palume aja eelnevalt kokku leppida. Reg. märk 004AIT ei tule autoga kaasa. Aastamaks 50€ ja registreerimise maks 547€
| Pārdevējs | Aasta Auto |
|---|---|
| Adrese | Sepa 24a, Tartu 50113 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | aastaauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.