| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 58 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | (Daytona hall) |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 392HZJ |
| VIN | WAUZZZF23MN097789 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 195 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 39 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 1.8 l/100km |
| Pilna masa | 2675 kg |
|---|---|
| Svars | 2217 kg |
| Celtspēja | 458 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2933 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4939 mm |
| Platums | 1886 mm |
| Augstums | 1432 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Audi Tartu |
|---|---|
| Adrese | Sepa 24b, Tartu 50113 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | aastaauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.