| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 125 441 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | (Glacier valge) |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 949KRL |
| VIN | WAUZZZ4M3MD032192 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 241 km/h |
| CO2 | 212 g/km |
| Degviela | Hibrīds (dīz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.7 l/100km |
| • Vidējais | 7.6 l/100km |
| Pilna masa | 3015 kg |
|---|---|
| Svars | 2407 kg |
| Celtspēja | 608 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2999 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5064 mm |
| Platums | 1970 mm |
| Augstums | 1666 mm |
No valsts Čehija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Tegu on komisjonimüügi autoga. Kehtiv garantii kuni 150 000km või kuni mai.2025. Sõiduk ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palun aeg kokku leppida. Läbisõit võib ajas suurenenda.
| Pārdevējs | Audi Tartu |
|---|---|
| Adrese | Sepa 24b, Tartu 50113 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | aastaauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.