| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 93 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 127FHL |
| VIN | 2C4RC1BG0LR176748 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3605 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Jauda | 214 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2747 kg |
|---|---|
| Svars | 2226 kg |
| Celtspēja | 521 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 3080 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | - |
| Platums | 2022 mm |
| Augstums | 1775 mm |
| Pārdevējs | Ameerika Auto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.