| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 190 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 509DBR |
| VIN | 2C4RC1GG4JR204637 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3596 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Jauda | 214 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2724 kg |
|---|---|
| Svars | 2203 kg |
| Celtspēja | 521 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 450 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3241 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | - |
| Platums | 1980 mm |
| Augstums | 1700 mm |
Hinnale lisandub registreerimistasu! Kaasa valuvelgedel naastrehvid 17"
| Pārdevējs | Ameerika Auto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.