| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 64 096 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zaļš |
| Krāsas specifikācija | Rallye Green |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | TMBGR7NW0M3067731 Pārbaudīt |
| Tilpums | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Jauda | 81 kW |
| Maksimālais ātrums | 194 km/h |
| CO2 | 123 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1716 kg |
|---|---|
| Svars | 1237 kg |
| Celtspēja | 479 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2639 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4241 mm |
| Platums | 1793 mm |
| Augstums | 1559 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
NR.26 Ostetud ja hooldatud Rohe Autos 1 Omanik Just teostatud hooldus ja kontroll Registreerimise tasu hinnas! Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Väike läbisõit, esinduse hooldused!
| Pārdevējs | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | roheauto.ee |
E-R 9.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.