
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 21 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 577HKH |
| VIN | SAJDB1BX8LCK68522 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2.0 l |
|---|---|
| Jauda | 221 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1925 kg |
|---|---|
| Svars | 1718 kg |
| Celtspēja | 207 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2622 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4482 mm |
| Platums | 1923 mm |
| Augstums | 1311 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Täielik hooldusajalugu: - 08.2021 / 7 145 km - 10.2022 / 9 121 km - 10.2023 / 9 645 km - 09.2024 / 10 150 km - 09. 2025 / 19 083 km Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.