
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 118 700 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 635MRL |
| VIN | WAUZZZ4M6JD030660 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.0 l |
|---|---|
| Jauda | 320 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.9 l/100km |
| • Vidējais | 7.6 l/100km |
| Pilna masa | 3200 kg |
|---|---|
| Svars | 2405 kg |
| Celtspēja | 795 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2996 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5052 mm |
| Platums | 1968 mm |
| Augstums | 1668 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas korras ja rikkaliku varustusega SQ7. Toodud 2021 Saksamaalt, Eestis olnud ühe omaniku kasutuses. Auto omab täielikku Audi esinduse hooldusajalugu. Audi exclusive sinine välisvärv ja must Valcona nahksisu. Esiistmed elektrilised, soojenduse, ventilatsiooni ja massaažiga. Neljatsooniline kliima, seisuküte ja õhuionisaator. Varustuses Audi Virtual Cockpit, MMI Navigation Plus, head-up display ja BOSE 3D helisüsteem. Matrix LED tuled, öönägemisassistent ning mitmed juhiabid (adaptiivne püsikiirushoidja, 360° kaamerad, sõiduraja hoidmine). Õhkvedrustus koos Dynamic paketiga tagab väga hea sõidumugavuse ja juhitavuse. Lisaks panoraamkatus, võtmeta avamine, kolmas istmerida ja elektriline haakeseade. Kaasa tuleb teine jooks velgesid Audi Sport 21" koos uueväärsete talverehvidega. Võimalik osta lisagarantii kuni 3 aastaks. Küsi lisapilte ja videosid autost! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.