| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 113 769 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 566BRP |
| VIN | VNKKD3D330A250756 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1497 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 54 kW |
| Maksimālais ātrums | 165 km/h |
| CO2 | 75 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.3 l/100km |
| • Vidējais | 3.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1175 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 3950 mm |
| Platums | 1695 mm |
| Augstums | 1510 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud!
| Pārdevējs | Amserv Järve |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.