| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 205 603 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 173BNH |
| VIN | ZFA26300006951553 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1248 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Jauda | 66 kW |
| Maksimālais ātrums | 158 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.0 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1365 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4390 mm |
| Platums | 1832 mm |
| Augstums | 1845 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.