
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 104 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 400GLS |
| VIN | W1N1679231A512863 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2.9 l |
|---|---|
| Jauda | 243 kW |
| Maksimālais ātrums | 238 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3385 kg |
|---|---|
| Svars | 2648 kg |
| Celtspēja | 737 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3135 mm |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5243 mm |
| Platums | 2030 mm |
| Augstums | 1928 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 07.2026 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras Eestist uuena ostetud ning ühe omaniku kasutuses olnud sõiduk. Kehtiv tehasegarantii kuni 07.2026 / 150 000km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.