| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 54 626 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 745RPX |
| VIN | TMBGH7NW8N3047005 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Jauda | 66 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 101 g/km |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 5.2 l/100km |
| Pilna masa | 1737 kg |
|---|---|
| Svars | 1357 kg |
| Celtspēja | 380 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2643 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4241 mm |
| Platums | 1793 mm |
| Augstums | 1554 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Kehtiv tehasegarantii kuni 19.12.2026 või 100 000 km - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 53 419 km - Talverehvid kaasa - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (taga) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.