| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 22 860 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | GWF83F |
| VIN | WBA65GP020N352491 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 220 kW |
| Maksimālais ātrums | 215 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2710 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4755 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1660 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning Design & Exteriör: - 20" BMW lättmetallfälgar Aerodynamik 906 - Tonade rutor - Interiörlister Dark Graphite Komfort & Interiör: - Komfortöppning (keyless) - Eljusterbara stolar med minne - Sportstolar - Svankstöd fram - Stolsvärme fram - Eluppvärmd ratt - Automatisk klimatanläggning - Ambient interior light - Travel & Comfort system - Innerkamera - Inner- och ytterbackspeglar med automatisk avbländning Växellåda & Köregenskaper: - Automatväxellåda med paddlar - Belysning - Adaptiva LED-strålkastare Förarassistans & Säkerhet - Driving Assistant - Driving Assistant Plus - Active Guard - Adaptiv farthållare - Parking Assistant Plus - Däcktrycksövervakning - Larm - Aktivt fotgängarskydd Multimedia & Uppkoppling: - BMW Live Operating Area Professional - ConnectedDrive Services - Harman/Kardon surround sound system - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM - BMW Teleservices El & Laddning (Plug-in Hybrid) - Snabbladdning AC - Laddkabel Professional (Mode 3) - BMW IconicSounds Electric - Akustiskt fotgängarljud Övrigt: - Dragkrok - Bagagenät - Däckreparationskit
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.