| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 503 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 930TMJ |
| VIN | W0LGM6EMXE1109955 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1956 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 140 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1733 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4842 mm |
| Platums | 1856 mm |
| Augstums | 1498 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | United Motors Jõhvi |
|---|---|
| Adrese | Lääne tn 1b, Jõhvi 41533 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.