| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 16 180 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | MCG49S |
| VIN | WBA11EE06S5252300 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2075 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4500 mm |
| Platums | 1845 mm |
| Augstums | 1642 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sport package -M Sport exteriörpaket -M Sport interiörpaket -M lättmetallfälgar Double Spoke 838M -Adaptivt M-chassi -M läderratt -M takreling Shadow Line -Shadow Line högglans -Innertak antracit -Sportstolar -Interiörlist Aluminium Hexacube Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Sätesvärme fram -Luxury instrumentpanel -Solskyddsglas Exteriör -Tonade rutor (solskyddsglas) Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -AGM batteri 70Ah Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard -Parkeringsassistans -Aktivt fotgängarskydd -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Däcktrycksövervakning Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -Personal eSIM Övrigt -Dragkrok -Låsbara hjulbultar -Förvarningstriangel & första hjälpen-kit Finansiering från 5 071:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.