| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 5 320 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | JCG16T |
| VIN | WBY31HD080FV23071 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 400 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2735 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4783 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1448 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: Motor & köregenskaper: Adaptivt M-chassi Variabel sportstyrning Sport Boost Driving Assistant Professional (semiautonom körning) Chassi & hjul: Däcktrycksövervakning Låsbara hjulbultar Exteriör: Adaptiva LED-strålkastare M aerodynamikpaket M bakspoiler Shadow Line högglans Tonade rutor Dragkrok Larm Comfort Access (nyckellöst) Interiör & komfort: Elstolar med minne Svankstöd fram Sätesvärme fram Rattvärme Automatisk klimatanläggning Ambient belysning Interiörlister i trä (ash grey-blue, open pore) Förvaringspaket Automatisk avbländbar inner- & ytterbackspegel Innertak i antracit Multimedia & uppkoppling: BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional Harman/Kardon surroundljud DAB-radio Trådlös mobilladdning Personal eSIM ConnectedDrive tjänster Teleservices & nödsamtal Förarassistans & säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Parkeringsassistent Plus Helljusassistent Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd El & laddning: Laddkabel Mode 3 (Professional) BMW IconicSounds Electric Acoustic pedestrian protection Innovation Pack II Guidance Paket
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.