| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 9 360 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | MRA84X |
| VIN | WBA11EE0X05279318 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2075 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4500 mm |
| Platums | 1845 mm |
| Augstums | 1642 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M läderratt -M taklist, Shadow Line -Adaptivt M-chassi -BMW lättm.fälg dubbeleker 838M -M SPORT EXTERIEURUMFAENGE -M SPORT INTERIÖR Komfort & interiör -Rattuppvärmning -Sportstol -Stoluppvärmning förarsida/passagerar -Interiörlist aluminium Hexacube ljus -INSTRUMENTPANEL LUXURY -Takhimmel antracit -Utförande för kallt klimat Exteriör & belysning -Tonade glasrutor -Högglans shadow line Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksvisning -Däckreparationssats Plus -AGM-batteri 70 Ah -Större bränsletank Assistans & säkerhet -Stöldskyddsanläggning -Dragkrok -Barnstolfäste -Active Guard -Parkeringsassistentsystem -Aktivt fotgängarskydd -Varntriangel och förbandspaket -Hjulbultsäkring Infotainment & uppkoppling -DAB-mottagarmodul -Teleservices -eCall system -Personal eSIM
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.