| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 78 620 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | KSO344 |
| VIN | WBY61EF01P5W26809 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2580 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4500 mm |
| Platums | 1845 mm |
| Augstums | 1616 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Sportdesign -Adaptive M chassis -Sports seats -BMW light-alloy wheels star spoke 864 Komfort & interiör -Steering wheel heater -Seat heating driver/passenger -Interior trim quartz silver matt Exteriör & belysning -Trailer coupling Teknik & elektriska funktioner -Tyre pressure display Charging cable (Mode 3) -Flexible charger (Mode 2) -Acoustic pedestrian protection -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Alarm system -Active Guard -Parking assistance system -Child seat mounts (ISOFIX) -Warning triangle and first aid kit -Active pedestrian protection -Anti-theft device Infotainment & uppkoppling -DAB tuner -ConnectedDrive Services -Connected Package Professional -Widescreen Display -Teleservices -Emergency call Övrigt -Locking wheel bolts Årlig skatt 360:- Finansiering från 4 254:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.