| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 67 513 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 743KNM |
| VIN | SB1K93BE10E234406 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Jauda | 72 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 111 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.0 l/100km |
| • Vidējais | 3.7 l/100km |
| Pilna masa | 1820 kg |
|---|---|
| Svars | 1435 kg |
| Celtspēja | 385 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2640 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4370 mm |
| Platums | 1790 mm |
| Augstums | 1460 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Talverehvid kaasa Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.